Чому депутат Чубірко Володимир не голосував за дострокове припинення Петрова?

Полiтика

Каламбур який відбувається у стінах Закарпатської облради ніяк не може дійти до завершення…Чому? На це питання ми постараємось відповісти послідовно та неупереджено.
Свої амбіції стати головою облради депутат від «Рідного Закарпаття» Володимир Чубірко – не приховував, і всіляко усіх переконував, що він достойний цієї посади, має досвід та зможе вирішити політичну кризу у Закарпатській облраді. Та все пішло не так гладко, як здавалось. Як говорять на Закарпатті «Обіцянка ганка, а дурному радість».. Володимира Чубірка у політикумі Закарпаття знають як хитрого лиса – який заради своєї мети «піде по головах», наобіцяє, «кине» і не озирнеться. Така в нього репутація на жаль…. Реалізувати таку можливість йому не вдалося 28 жовтня, коли Петров сесію переніс, а Чубірко вирішив скористатись ситуацією і «заскочити» у вагон потяга  «провідником» - та не вдалось.. дзвінок зверху – зробив своє.

Спроба з залученням АТОвців також не дала бажаного результату, бо відбулось замінування №1, не було відповідної кількості голосів за Володимира …. Та й повторний дзвінок зверху – трохи приборкав амбіції Чубірка. Перемовини пан Володимир проводив відкрито та й з усіма… обіцяв посади, ділив не «вбитого» ведмедя …..як сказав один з депутатів Володя у своєму стилі…головне оберіть… Та сесія яка відбулась 15 листопада, у юридичній площині була законна і правочинна. 61 депутат був присутній на сесії, порядок денний і.т.д. То ж після винесення питання про «Про дострокове припинення повноважень голови Закарпатської обласної ради VIII скликання» - Олексій Петров прозвітував про свою роботу на посаді, де у своєму звіті «передав привіт» Володимиру Чубірці і чітко нагадав, що він вкурсі про його махінаціями з «Пам'ятками архітектури», та власністю родини …, а цитата адресована пану Чубірку «Вас поставили перед вибором між війною та ганьбою. Ви обрали ганьбу і ви отримаєте війну» (Вінстон Черчилль) – матиме своє продовження у Закарпатському політикумі і зокрема з Володимиром Чубірком. Петров склав з себе повноваження, проголосувало за рішення 43 депутати, відсторонили – він просто депутат. Та передивляючись поіменне голосування за дане рішення, постало питання Чому Володимир Чубірко не голосував про дострокове припинення О.Петрова? Невже на нього вплинула промова Петрова в його адресу? Чи це такий маневр – «хитрого лиса»?

голосування про відсторонення Петрова

Опісля складання повноважень почалось саме цікаве… як кажуть на Закарпатті «женемо вівців бистро…бо вовки ще не відступили…» Почали кувати кадри, відсторонювати головуючого Іванчо…відсторонили.. і зайшли в глухий КУТ… бо в подальшому виносити питання на порядку денному - не було кому.. Самі себе «…..нули» - десь так це виглядало, що забрало понад годину на перемовини з юристами як з цього вийти…Вийшли, обрали «дворазового» голову Березнянської районної ради, депутата від рідного пана Шукаля. Провели ще одні переговори, обрали лічильну комісію і почали готуватись до таємного голосування. Кандидат був єдиний – Володимир Чубірко… Та тут вже після голосування про припинення повноважень головуючого Іванчо, було видно, що щось пішло не так… 32 голоси – дали знак, що Чубірка можуть не вибрати. А вже з заявою нацполіції про дзвінок на 102 «про замінування»№2 поставило крапку у подальшому кадровому питанні ради – перенесли на 17 листопада. А вже 16 – го ввечері, поки, що легітимний заступник голови облради Іванчо переніс на 25 листопада. Цирк на дроті… Що буде далі? Як розвиватимуться події побачимо.

Також